Willa Amberia - Zapraszamy rodziny z dziećmi nad nasze polskie morze :-) Jastrzębia Góra, wakacje z dzieckiem, wakacje z dziećmi, całoroczne wczasy z dziećmi

Tel. 790 767 276
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Willa Amberia
Willa Amberia

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści
  
Wypoczynek ze starszym dzieckiem

Dysponujemy dużym (ok. 500m2), ogrodzonym, słonecznym placem zabaw- czynnym od kwietnia do końca września (a jeśli pogoda pozwoli, to dłużej). Znajdują się tu bezpieczne drewniane i plastikowe zabawki ogrodowe- zjeżdżalnie w kilku wielkościach, mała ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica, bujaczki, jeździki, rowerki oraz ogromna trampolina o średnicy ponad 4m.

Wewnątrz domu znajduje się bawialnia dla dzieci w wieku + 3 lata - o powierzchni 50 m2. To tutaj toczy się życie podczas niepogody, wieczorami oraz w chłodniejsze pozawakacyjne dni :) Tu znajdują się zjeżdżalnie, bujaki, jeździki, książeczki, pluszaki, zabawki, klocki, tv z dvd + bajki, itp.
Posiadamy rowery z fotelikami dla dzieci , trzy przyczepki- riksze (z osłoną zabezpieczającą przed deszczem i wiatrem) do przewozu dwójki dzieci (każda) oraz mniejsze rowerki dla dzieci. W "wózkowni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki, pontony oraz wszystkie wielkogabatytowe przedmioty.
PIŁKARZYKI - w tą grę starsze dzieci mogą pograć w sali bilardowej, sąsiadującej z wewnętrzną bawialnią.
Dojazd
Adres:
Willa Amberia
ul. Kuracyjna 47
84-104 Jastrzębia Góra
Willa Amberia
Kontakt:
willaamberia@outlook.com
tel. 790 767 276
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Dojazd:
Wróć do spisu treści