Willa Amberia - Zapraszamy rodziny z dziećmi nad nasze polskie morze :-) Jastrzębia Góra, wakacje z dzieckiem, wakacje z dziećmi, całoroczne wczasy z dziećmi

Tel. 790 767 276
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Willa Amberia
Willa Amberia

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści
Wypoczynek z małym dzieckiem:

Dysponujemy dużym (ok. 500m2), ogrodzonym, słonecznym placem zabaw- czynnym od kwietnia do końca września (a jeśli pogoda pozwoli, to dłużej). Oprócz sprzętów, które w większości są przeznaczone dla dzieci w wieku + 3 lata, posiadamy też małe, plastikowe konstrukcje zabawowe oraz jeździki i bujaczki dla maluchów.
Wewnątrz domu oprócz bawialni dla dzieci w wieku + 3 lata  (o powierzchni 50 m2),  działa też STREFA MALUCHA. To pomieszczenie sąsiaduje z bawialnią dla starszaków, salą bilardową oraz małą siłownią. Jeśli jesteście rodzicami dwójki lub trójki dzieci- starszaka i malucha- dzieci będą blisko siebie, a rodzice będą mogli mieć pieczę nad wszystkimi :)
W strefie malucha znajdują się: mały basenik z kulkami, bujaczki dla małych dzieci, zabawki interaktywne, huśtawka, leżaczki-bujaczki oraz maty interaktywne dla niemowląt, tunel, pluszaki, książeczki, zabawki dla niemowlaków i oczywiście siedziska dla rodziców :)
STREFA MALUCHA ma powierzchnię 16 m2- pewnie niewiele, ale jest to pomieszczenie, w którym maluchy wraz z opiekunami znajdą ciszę i spokój, ponieważ tylko oni będą mieli dostęp do tego miejsca. Starsze dzieci nie będą "biegały nad głową" :
Posiadamy ROWERY Z FOTELIKAMI DLA MAŁYCH DZIECI. Jeśli maluch już stabilnie siedzi, oprocz fotelików rowerowych, możecie skorzystać też z jednej z trzech przyczepek- riksz (z osłoną zabezpieczającą przed deszczem i wiatrem) do przewozu nawet dwójki dzieci (każda). Mamy też mniejsze rowerki dla dzieci. W "wózkarni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki, pontony oraz wszystkie wielkogabatytowe przedmioty.   
Wyjeżdżając na wakacje z małym dzieckiem, nie musisz zabierać ze sobą wielu rzeczy, z których możesz bezpłatnie korzystać na miejscu. Udostępniamy między innymi:      
ŁÓŻECZKA DZIECIĘCE - posiadamy ich 11, lecz od czasu do czasu i taka ilość okazuje się niewystarczająca, dlatego radzimy zgłosić chęć jego wypożyczenia już w chwili rezerwacji pokoju. Łóżeczka są typu "turystycznego" + do każdego dodajemy miękki materacyk z gąbki.  Wypożyczenie jest bezpłatne, prosimy jednak o zabranie ze sobą pościeli do niego- posiadamy kilka kompletów, lecz zostawiam je dla rodzin przyjeżdżających pociągiem, a więc z ograniczoną ilością bagażu oraz dla zapominalskich :)
WANIENKI - w łazienkach są wyłącznie prysznice (nie posiadamy pokoi z wanną w łazience). Dla maluchów mamy jednak 10 wanienek. Doradzamy wcześniejszą rezerwację :)
KRZESEŁKA DO KARMIENIA - w kuchni znajdują się 2 krzesełka. Tu jest też KOJEC z zabawkami, w którym można posadzić dziecko, aby spokojnie przygotować posiłek.
Na każdym korytarzu znajdują się też dodatkowe krzesełka- można je zabrać do pokoju na czas karmienia dziecka. Prosimy jednak o niezabieranie ich na wyłączność podczas całego pobytu, aby i inne dzieci mogły skorzystać :)
NOCNICZKI - nie trzeba ich wcześniej rezerwować- mamy 8 sztuk (różne "rozmiary") i nie zdarzyło się jeszcze, żeby zabrakło :)
PODNÓŻKI - umywalki w łazienkach są umieszczone na standardowej "dorosłej" wysokości. Ale można skorzystać z taboreciku z powierzchnią antypoślizgową. Podnóżki są ogólnodostępne i znajdują się na każdym piętrze, na korytarzach. Mamy ich 10.
WÓZKI- jeśli nie korzystacie już z wózka "na stałe", ale jednak doraźnie by się przydał, można skorzystać z naszych. Mamy 4 spacerówki + dwie spacerowe riksze, każda dla dwójki dzieci. Jeśli natomiast dziecko jest na tyle małe, że ciężko się obyć bez wózka- doradzamy jednak zabrać swój- ponieważ któregoś dnia może się okazać, że nie ma akurat żadnego wolnego.
NOSIDEŁKA - posiadamy też 3 nosidełka dla niemowlaków do 9 kg.
ELEKTRONICZNE NIANIE- rodzicom, którzy nie mają ochoty kłaść się spać razem z dzieckiem o wczesnej porze, możemy bezpłatnie użyczyć elektronicznej niani :) Mamy 4 sztuki, ale jeśli dysponujecie własną, radzimy zabrać ją ze sobą- często okazuje się, że to bardzo przydatny sprzęt ;)
BAJKI - można bezpłatnie wypożyczyć bajki oraz odtwarzacz dvd do pokoju.
ZABEZPIECZENIA GNIAZDEK ELEKTRYCZNYCH - udostępniamy na życzenie, do odbioru w recepcji :)
NACZYNIA DLA DZIECI - w ogólnodostępnej kuchni znajdują się wszystkie naczynia dla dzieci, z których można swobodnie korzystać :)
Dojazd
Adres:
Willa Amberia
ul. Kuracyjna 47
84-104 Jastrzębia Góra
Willa Amberia
Kontakt:
willaamberia@outlook.com
tel. 790 767 276
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Dojazd:
Wróć do spisu treści