Willa Amberia - Zapraszamy rodziny z dziećmi nad nasze polskie morze :-) Jastrzębia Góra, wakacje z dzieckiem, wakacje z dziećmi, całoroczne wczasy z dziećmi

Tel. 790 767 276
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Willa Amberia
Willa Amberia

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści

Położenie i otoczenie domu.
  
Willa Amberia (działająca od 2006 roku), to posesja o powierzchni ponad 1500 m2, położona w nowej, bardzo cichej i spokojnej części Jastrzębiej Góry (wschodniej), w odległości około 500 m od morza oraz 300 m od lasu- w sąsiedztwie zielonych terenów idealnych do spacerów z dziećmi i wycieczek rowerowych.
 
Dzieci bez obaw mogą bawić się na dużym, ogrodzonym, słonecznym placu zabaw, a dorośli w spokoju wypoczywać na ogólnodostępnym tarasie lub na leżakach na placu zabaw.

Nasza dzielnica jest bardzo spokojna i bezpieczna- położona w odległości około 1,5 km od ścisłego centrum Jastrzębiej Góry (piechotą około 30 minut), gdzie znajdziecie wszelkiego rodzaju rozrywki- te dla dużych i dla małych :)

Najbliższy całoroczny sklep z podstawowymi artykułami spożywczo- przemysłowymi, najbliższe jadłodajnie oraz bary znajdują się w odległości około 500-600m (piechotą 10 minut)- dysponujemy ulotkami ze sprawdzonych miejsc. W okresie wakacji letnich po sąsiedzku (około 70m) jest czynny sezonowy sklep spożywczy.
   
Willa Amberia to miejsce dla ludzi lubiących ciszę, spacery i wypoczynek blisko natury- niezakłócany odgłosami miasta. Znajdujemy się na tyle blisko centrum, iż nie ma problemu z dotarciem do niego, a jednocześnie na tyle daleko, że nie będziecie narzekać na hałas i gwar, związany z dużą ilością turystów i ich całodobowym życiem :)
  

Spędzając urlop u nas, w ramach ceny pobytu, możecie swobodnie korzystać z poniższych udogodnień:
  
KUCHNIA - nie oferujemy wyżywienia, ale do dyspozycji Gości oddajemy przyzwoicie wyposażoną kuchnię z jadalnią - z dwiema kuchenkami, podręczną lodówką, mikrofalówką, garnkami, tosterami, mikserami, naczyniami i całą resztą kuchennych przyborów oraz czterema krzesełkami do karmienia dzieci. Z kuchni można swobodnie korzystać o dowolnej porze, nie ograniczamy tego w żaden sposób. Kuchnia znajduje się na parterze budynku.
  
ROWERY TURYSTYCZNE i "WÓZKOWNIA"- do dyspozycji Gości oddajemy 8 rowerów 26 i 24 cali), również z fotelikami dla dzieci oraz trzy przyczepki do przewozu dwójki dzieci (każda). Posiadamy też mniejsze rowery dla dzieci oraz 4 wózki- spacerówki. W "wózkowni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać swoje wózki, pontony, bagażniki samochodowe i inne duże przedmioty.

PARKING- dla zmotoryzowanych na ogrodzonej posesji znajduje się parking dla wszystkich samochodów- ze swobodnym wjazdem i wyjazdem.

  
SIŁOWNIA- dla chcących się trochę poruszać przygotowaliśmy małą siłownię, w której znajdziecie atlas, bieżnię, orbitrek i wioślarza.

  
POKÓJ "WIECZORNYCH ROZRYWEK" oraz NA NIEPOGODNE DNI :)- tu znajduje się dodatkowy TV z DVD- jeśli będziecie chcieli wspólnie obejrzeć mecz lub film. Istnieje też możliwość wypożyczenia odtwarzacza DVD do pokoju. Dla bardziej aktywnych jest gra PIŁKARZYKI oraz BILARD.
MAŁA BIBLIOTECZKA- w recepcji można wypożyczyć książki dla dzieci oraz dorosłych, mapy i przewodniki po okolicy.

SPRZĘT PLAŻOWY- w każdym pokoju znajduje się parawan. Poza tym możemy użyczyć koca, parasola, dodatkowego parawanu, leżaka oraz małego namiociku dla maluchów, który ochroni je przed promieniami słońca.

PRANIE, PRASOWANIE- za dodatkową opłatą można skorzystać z pralki (5 zł/ pranie). Bezpłatnie można pożyczyć suszarkę balkonową, żelazko, deskę do prasowania oraz suszarkę do włosów.

INTERNET WI-FI- udostępniamy bezpłatne skorzystanie z internetu.

GRIL- można korzystać z grila, znajdującego się przy placu zabaw. Węgiel i podpałkę należy zorganizować we własnym zakresie :)
OGNISKO- posiadamy miejsce na ognisko. Od czasu do czasu organizujemy ogniska integracyjne :)
Dojazd
Adres:
Willa Amberia
ul. Kuracyjna 47
84-104 Jastrzębia Góra
Willa Amberia
Kontakt:
willaamberia@outlook.com
tel. 790 767 276
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Adres:
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kuracyjna 47
Dojazd:
Wróć do spisu treści